Každým rokem navrhují učitelé nejúspěšnější žáky své školy, kteří mohou převzít ocenění z rukou starosty města Tachov.

Za právě ukončený školní rok 2013/14 byli pedagogy navrženi a panem starostou odměněni následující studenti našeho gymnázia:

nejlepší žák nižšího gymnázia: Tereza Hladíková, 1. r.;

nejlepší student vyššího gymnázia: Petro Ilnytskyi, 5.A;

studenti s vynikajícími úspěchy v soutěžích: Tereza Zosinčuková (4.B), 1. místo v kraji - biologická olympiáda; Ladislav Liška (5.B), 2. místo v republice - zeměpisný Eurorebus; Le Anh Dung (6. r.) - 2. místo v republice v SOČ, převzal také cenu ministra školství; družstvo ve složení Daniel Chaloupecký, Petro Ilnytskyi, Petr Mráz (5.A) - účast v republikovém kole soutěže Eurorebus a Europasecura; smíšené družstvo studentů 5. a 6. ročníků - 7. místo v republice v Internetové matematické olympiádě.

Všem oceněným děkujeme za vynikající reprezentaci školy.