Vynikající prvenství v krajském kole Logické olympiády bylo výsledkem skvělého výkonu našeho studenta pátého ročníku Eduarda Šimůnka. Teprve za ním se umisťovali soutěžící z mnoha známých plzeňských gymnázií. Celkově se olympiády v kategorii C zúčastnilo 43 středoškoláků, z valné většiny gymnazistů. Velmi krásné umístění přineslo logické myšlení také Edově spolužačce Kláře Švejdové, která v silné konkurenci obsadila sedmou příčku.

Oběma studentům blahopřejeme ke skvělým výsledkům a děkujeme za reprezentaci naší školy.

V kategorii B - druhého stupně základních škol nás také reprezentovali mezi 49 účastníky Jan Jirmus (9. místo), Martin Rössler (19. místo) a Míša Dolejšová. I jim děkujeme za chuť vyniknout mezi ostatními.